Цементна та бетонна стяжка підлоги Київ. Послуги якісної стяжки підлоги

Влаштування підлог – послуга не настільки дорога, щоб, економлячи на ній, на власному гіркому досвіді переконається, що спорудження статі – це ланцюжок, в якій порушення будь-якої ланки вельми негативно позначиться на кінцевому результаті.

Важко навіть перерахувати всі нюанси, з якими непідготовленій людині доведеться зіткнутися, щоб в результаті вийшла якісна стяжка підлоги. Почнемо з того, що навіть визначаючи нульовий рівень, необхідно правильно вибрати місце заміру, і приходить це тільки з досвідом. Стяжка підлоги практично ніколи не складається з одного шару, і важливо визначити не тільки кількість шарів, необхідних для отримання ідеально рівній поверхні, але і вирахувати необхідну кількість матеріалів, щоб не купувати їх «на око», що ніколи себе не виправдовує з точки зору вкладення грошей. А адже ще необхідно точно розставити маячки, визначити правильну густоту розчину, знати, який пристрій підлог необхідно для обраного підлогового покриття.

Від якості підлоги багато в чому залежить комфортна експлуатація приміщення. Однак класична технологія стяжки трудомістка і вимагає багато часу – на висихання «мокрого» цементно-піщаного шару потрібно близько чотирьох тижнів. Чи може запропонувати сучасна будівельна галузь більш досконалий варіант? Сьогодні з тією або іншою частотою застосовуються три технології стяжки підлоги: мокра, суха і напівсуха. Відразу обмовимося, що частина етапів монтажу є спільною для всіх технологій. Різниця у часі готовності стяжки і в її якості обумовлена ​​більшою мірою властивостями суміші. Час монтажних робіт в залежності від технології теж сильно відрізняється: при класичній «мокрій» технології за один день можливо залити до 60 м2; сухий метод дозволяє укласти до 100 м2; напівсуха технологія надає можливість укладання до 250 м2 стяжки. Далі стягуванні може знадобитися час для висихання і набору міцності. Цей процес називається «дозріванням». Чим більше в стягуванні води, тим більше часу потрібно на «дозрівання».

Технології стяжки підлоги:

  • Мокра стяжка підлоги
  • Суха стяжка підлоги
  • Механізована (напівсуха) стяжка підлоги

Для замовлення послуги звертайтесь через форму або телефонуйте на наш номер.