Список наших послуг

Від ідеї до втілення

Готові рішення

Важливо: Який би тип ремонту ви не вибрали, якщо Вам необхідно провести цей процес терміново, то негайно звертайтеся в нашу компанію. Оскільки команда «BudMaster» знає, як зробити ремонт в найкоротші терміни і забезпечити належний рівень якості своїх робіт.

Замовити зворотній здвінок

Довіртеся професіоналам і Ви залишитеся задоволені!


Детальніше

Ремонт квартири недорого
Ремонт будівель, споруд, приміщень
Професійно і швидко. Всі види малярних, оздоблювальних, штукатурних, плиткових робіт. Установка дверей міжкімнатних

Поклейка шпалер
Ремонт будівель, споруд, приміщень
Професійно. Недорого. Київ і область. Всі види шпалер. Підготовка стін і стелі

Оздоблення квартир недорого
Ремонт будівель, споруд, приміщень
Якісні послуги з ремонту та опоряджувальних робіт у квартирах, офісах, приміщеннях. Обклеювання шпалер, штукатурка і шпаклівка, фарбування, укладання …

Роботи по венеціанської штукатурки
Ремонт будівель, споруд, приміщень
Нанесення декоративних штукатурок, фарб, пластер будь-якої складності. Якісно, ​​недорого і швидко. Досвідчений майстер-професіонал. Київ …

Оздоблювальні роботи недорого Київ
Ремонт будівель, споруд, приміщень
Частковий і комплексний ремонт квартир – недорога, але якісна обробка Вашого будинку! Поклейка шпалер, шпаклівка, штукатурка, фарбування, укладання …

Ціни на ремонт квартир Київ
Ремонт будівель, споруд, приміщень
Pемонт квартир Професійно і швидко. Телефонуйте! Раді чути Вас!

Ремонт квартир Внутрішнє оздоблення
Ремонт будівель, споруд, приміщень
Малярські роботи (шпаклівка і штукатурка стін стель, обклеювання шпалерами, багети). Стяжка підлоги і заливка самовирівнювальною суміші. Укладання ламінату, …

Поклейка шпалер Обклеювання шпалерами
Ремонт будівель, споруд, приміщень
Поклейка шпалер Обклеювання шпалерами будь-якої складності якісно – вінілові, флізелінові, паперові, пробкові, бамбукові, шовкографія, фотошпалери ….

ремонт офісів
Ремонт будівель, споруд, приміщень
Ремонт квартир, офісів, малярні, оздоблювальні роботи.

Поклейка вінілових шпалер
Ремонт будівель, споруд, приміщень
Поклейка вінілових обоев.Декоратівная штукатурка. Вирівнювання стель, стін. Шпаклівка. Фарбування.

Поклейка флізелінових шпалер

Ремонт будівель, споруд, приміщень
Поклейка флізелінових шпалер. Декоративна штукатурка. Вирівнювання стель, стін. Шпаклівка. Фарбування.

шпаклівка

Ремонт будівель, споруд, приміщень
Шпаклівка під шпалери і під фарбування. Ремонт і обробка квартир. Поклейка шпалер. Декоративна штукатурка. Вирівнювання стель, стін.

Укладка плитки

Ремонт будівель, споруд, приміщень
Укладання плитки, ламінату, поклейка шпалер, безпіщанка, фарбування, гіпсокартонні роботи, декоративна штукатурка ….

Укладання ламінату

Ремонт будівель, споруд, приміщень
Укладання ламінату. Поклейка шпалер в Києві. Вирівнювання стель, стін. Малярні роботи. Монтаж гіпсокартону. Плиткові роботи. Обшивка вагонкою ….

Ремонт квартир

Ремонт будівель, споруд, приміщень
Ремонт і обробка квартир, офісів. Київ. Малярні роботи. Укладка плитки. Обшивка вагонкою. Арки. Багети. Укоси. Монтаж гіпсокартону. Настил …

Фарбування стін і стель

Ремонт будівель, споруд, приміщень
Фарбування стін і стель, косметичний ремонт квартир.

Поклейка шпалер недорого

Ремонт будівель, споруд, приміщень
Поклейка шпалер недорого Демонтаж шпалер, побілки, безпіщанка, багети, фарбування, укладання плитки, ламінату, декоративна штукатурка

Поклейка шпалер Київ

Ремонт будівель, споруд, приміщень
Поклейка шпалер Київ – вінілових, флізелінових, пробки, бамбука, фотошпалер. Підготовка стін і стель під поклейку. Монтаж стельових багетів ….

Плиткові роботи

Ремонт будівель, споруд, приміщень
Плиткові роботи в Києві. Кухні, санвузли, коридори, підлоги і стіни.

обклеювання шпалерами

Ремонт будівель, споруд, приміщень
Обклеювання шпалерами. Київ. Ремонт квaртір, офісів. Вирівнювання стель, стін. Шпаклівка. Фарбування. Декоративна штукатурка.

Декоративна штукатурка

Ремонт будівель, споруд, приміщень
Декоративна штукатурка. Поклейка шпалер. Київ. Вирівнювання стель, стін. Шпаклівка. Фарбування. плиткові роботи.

Косметичний ремонт квартири

Ремонт будівель, споруд, приміщень
Косметичний ремонт квартири, офісу Київ Поклейка шпалер, фарбування стель, стін, укладання плитки, ламінату

комплексний ремонт

Ремонт будівель, споруд, приміщень
Комплексний ремонт офісів, квартир. Оздоблювальні та малярні роботи.

Венеціанська штукатурка

Ремонт будівель, споруд, приміщень
Венеціанська штукатурка Ремонт квартир, поклейка шпалер, безпіщанка, багети, фарбування, укоси, укладання плитки та ламінату.

Оздоблювальні роботи

Ремонт будівель, споруд, приміщень
Оздоблювальні роботи. Ремонт квартир, офісів. Поклейка шпалер Київ – вінілових, флізелінових, пробки, бамбука, фотошпалер. Підготовка стін і стель …

Якісний і швидкий ремонт квартири під ключ

Основним критерієм для вибору виконавця при необхідності проведення ремонту та оздоблення нових квартир зараз є вартість цього виду послуг. Так як всі потенційні замовники чули про запити ремонтників, які вважають кожен свій крок і сантиметр площі, що в кінцевому підсумку виливається в кругленькі суми навіть за нічим не ускладнений косметичний ремонт.

Справедливе ціноутворення

Однак, ринкові умови і здорова конкуренція все ж зробили свою справу, встановивши справедливу рівновагу в прайсах на ремонтні роботи по Києву і області. На даний момент всі діючі розцінки приведені до одного знаменника. І всі будівельні та спеціалізуються на ремонтах фірми орієнтуються на середні показники.

Але у компанії «БудМайстер» стратегія ціноутворення відрізняється і будується таким чином, щоб розцінки були як мінімум відсотків на 30 менше, ніж у конкурентів. І щоб на якості це не відбивалося. Тобто навіть замовили відремонтувати під ключ маленьку кухню клієнти можуть бути спокійні.

Майстри компанії виконають всі завдання з максимальною відповідальністю, а кошторисники представлять на затвердження оптимальний розрахунок вартості ремонту. Все буде виконано в строгій послідовності на кожному етапі робіт:

Після онлайн-замовлення на сайті компанії або телефонного дзвінка буде сформована заявка.
В обумовлений з клієнтами час на об’єкт відправиться майстер-заміряє.
Після розрахунку на підставі обсягів робіт і праці, вартості матеріалів і схвалення замовника полягає офіційний договір.
За ним підуть підготовчі заходи в приміщеннях і завезення обумовлених будматеріалів.
Після комплексного ремонту кімната або квартира залишається клієнту в сяючому чистотою вигляді.
Контроль на кожному етапі

Коли проводиться капітальний ремонт, кожен з його етапів завершується пред’явленням клієнту результатів і підписанням проміжних актів прийому-передачі. На документі проставляються два підписи – виконавця і задоволеного замовника. Кожен проект компанії супроводжується менеджером.

В індивідуальному порядку і максимально оперативно вирішуються всі додатково виникаючі питання. У реальному часі з персональним менеджером обговорюються вимоги і побажання, детально обговорюються всі деталі, щоб вже в ході робіт могли бути внесені необхідні і своєчасні коректування.

Різноманітність типів ремонту

Планування оновлення старих квартир починається з вибору виду необхідного їй ремонту. Для грамотної перебудови необхідно візуальний аналіз поточного стану житла. І за своїми можливостями або за потребою вибрати ремонт:

Дрібний, щодо окремих частин, скажімо, оновлення покриття стелі або підлоги.
Косметичний на всієї житлової площі або в окремій кімнаті.
Під ключ, тобто капітальний.
Євроремонт, який передбачає будь-які рівні складності.
Комплексний ремонт в квартирах Києва.
Елітний, класу «vip».
З розробкою дизайнерського креативного інтер’єру.

Замовник має право вибрати оптимальний для себе варіант, виходячи їх демократичною цінової політики компанії і власних матеріальних можливостей. Але крім вартості не слід забувати про рівень комфортності проживання в квартирі, який в результаті ремонтних робіт можна істотно підвищити. Можна зробити все приміщення більш затишними, а свій будинок – таким, в який хочеться поспішити після роботи, щоб насолодитися відпочинком душевно і тілесно.

Детальніше про види ремонту

Косметичний ремонт є найбільш економним. Але при цьому здатний внести поліпшення на рівні обробки стін і стель. Плюс його в тому, довго перебувати в стані ремонту не доведеться. Майстри компанії закінчать його в максимально короткий термін.

Капітальний ремонт передбачає більш суттєве оновлення зі зміною планування і площі житлових кімнат, з повною заміною покриття підлоги і можливістю установки додаткового електрообігріву. Внутрішні інтер’єри зміняться і постануть у невпізнанному вигляді. Всі вади і недоліки архітекторів при будівництві будинку можуть бути виправлені досвідченими фахівцями компанії в ході перепланування.

Поняття «під ключ» має на увазі стовідсотковий результат, так як весь комплекс робіт замовники доручають одній фірмі, перекладаючи на плечі її фахівців всі турботи, позбавляючи себе від всіх пов’язаних з ремонтними роботами незручностей і переживань за їх якість. Немає необхідності думати окремо про обробку стін або облаштування нової стяжки. Після закінчення ремонту можна увійти в блискучу новизною і чистотою квартиру і радіти.

Євроремонт і клас «люкс» в Києві

Коли навчені досвідом господарі квартир вважають за краще замовити євроремонт – це прекрасний вибір. Хоча б тому, що він:

Супроводжується участю дизайнера з самого початку планування і до розстановки меблів.
Приміщення зонується відповідно до євростандартів.
Застосовуються новітні європейські матеріали, декоративні покриття і технології.
Підлоги і стелі стають багаторівневими і набувають точкову світлодіодне підсвічування. Монтуються модульні системи.

Елітний ремонт за складністю перевершує всі інші. Але при цьому обробка всіх внутрішніх поверхонь буде відрізнятися ексклюзивністю. Всі елементи інтер’єру створюються під дизайнерським наглядом і збагачуються арками, спеціально облаштованими нішами, колонами. Сантехніка та електрика також відрізняються елітним рівнем.

Етапи ремонтних робіт

Незалежно від суми, яку готові витратити на ремонт замовники, всі основні роботи в новобудовах поділяються на наступні етапи:

Спочатку проводиться демонтаж старих покриттів і комунікацій.
За нею йдуть сантехнічні роботи та монтаж електропроводки.
Готується основу підлоги.
Стіни утеплюються або звукоізолюючих.
Встановлюють гіпсокартонні конструкції.
Укладається покриття для підлоги з установкою плінтусів.
Завершується обробка стін з малярно-штукатурними роботами, поклейка шпалер або іншим фінішним покриттям – плиткою, панелями.

Замовляючи ремонт у компанії «BudMaster», незалежно від його вартості ви отримуєте команду професіоналів, яка в найкоротші терміни виконає акуратну і якісну внутрішню обробку. Ми гарантуємо, що незалежно від вартості використаних матеріалів та обсягу робіт ваш ремонт не матиме дешевий вид!