Розводка електромережі в квартирі Київ

Підходити до робіт, пов’язаних з розведенням електрики необхідно максимально серйозно і грамотно. Тому схема електропроводки в будинку, повинна виконуватися на вищому рівні. Якщо виникло бажання провести ремонт, то в першу чергу потрібно починати з розведення електрики. Зробити це якісно і на довгі роки, допоможуть спеціально навчені майстри.

Переїжджаючи в новий будинок, при будівництві нового будинку, при капітальному ремонті в квартирі варто задуматися про те, що старі дроти можуть не впоратися з навантаженням. Тому краще відразу викликати кваліфікованого фахівця, який, знаючи правила, допоможе з розводкою електрики.

Правила розводки електрики.
Природно є певні правила по розведенню електрики, всі вони відображені в Правилах улаштування електроустановок. Якщо займатися прокладанням електропроводки самостійно, то доведеться вивчити чимало матеріалів на цю тему.

Отже, які ж правила існують при розведенні електрики: Перше. Всі розетки, вимикачі, електричний лічильник, короба розподілу повинні знаходиться в легкому доступі. Не потрібно ховати їх за шафами або за дверима. Для установки вимикача необхідно виміряти відстань від підлоги від 60 см до півтора метрів, не вище цього рівня. Необхідно звернути увагу, щоб ніякі предмети, наприклад, меблі, не заважали ними скористатися. До вимикача провід йде зверху вниз. Що стосується розеток. Висота від підлоги – не більше 80 см, але і не менше 50 см. Якщо раптом сусіди забудуть вимкнути воду у ванній, то розетки залишаться в безпеці і не будуть затоплені. Розетки варто встановлювати подалі від електроплит і інших заземлених предметів. До розетки провід йде від низу до верху.

Проект і схема розводки електрики.
Для того, щоб план по прокладці електропроводки не став причиною нештатної ситуації в будинку, слід перенести його на папір. Для початку робіт необхідно створити проект і схему розводки. Не варто самостійно здійснювати даний проект, цим повинні займатися фахівці. Від того, наскільки правильно буде виконаний проект, залежить безпека людей, що живуть в будинку / квартирі.

Монтаж електропроводки.
При розподілі електрики найголовніше – дотримуватися правил ТБ та строго діяти за інструкцією. Всім відомо, що таке електрика / ток і чим може закінчитися неправильне поводження з ним. Для роботи з електропроводкою знадобляться спеціальні інструменти. Болгарка, шуруповерт, дриль, викрутки та інші. Якщо в будинку йде ремонт, то для заміни старої проводки на нову, знадобиться видалити всі старі дроти. На допомогу для їх пошуку існує датчик електропроводки.

При розведенні електрики, важливо мати хоч якийсь досвід роботи в цій сфері. Необхідно знати безліч правил і чітко дотримуватися техніки безпеки, а також слідувати інструкціям. Для професіонала – це досить легке заняття, але новачок може зробити безліч помилок. Тому, якщо досвіду в розведенні електрики немає, то краще скористатися допомогою фахівців, які від початку і до кінця виконають необхідну роботу.