Монтаж міжкімнатних перегородок в Києві

Міжкімнатна перегородка може стати відмінним рішенням в поліпшенні інтер’єру приміщення, повішення функціональних можливостей, а також розмежування окремих кімнат на дві частини. Найчастіше міжкімнатні перегородки в квартирі, встановлюють для відмежування кухні від їдальні або ж спальні від вітальні.

Наша компанія надає клієнтам такі варіанти виконання міжкімнатних перегородок: гіпсокартонні конструкції, цегляні і бетонні перегородки, газобетонні виконання, міжкімнатні перегородки з дерев’яного профілю. За вашим бажанням наші майстри можуть встановити міжкімнатні перегородки і з інших матеріалів.

Процес установки міжкімнатних перегородок

Процедура установки міжкімнатних перегородок залежить від матеріалу, який буде використовуватися, а також необхідності впровадження додаткового функціоналу до конструкції.

Міжкімнатні дерев’яні перегородки можуть бути виконані на замовлення, або ж придбані в виробника. У всякому разі, для їх монтажу буде потрібна допомога досвідченого столяра.

Скориставшись послугами нашої компанії, ви отримаєте конструкцію будь-якої складності, в короткі терміни, за приємною вартістю.