Прайс-лист на наші послуги по ремонту квартир

Вид ремонту. Готові рішення

Косметичний ремонт – вторинний ринок – від 1500 грн / м²
Капітальний ремонт (комплексний) – вторинний ринок – від 2500 грн / м²
Ремонт «під ключ» – ремонт в новобудові – від 2500 грн / м²
Елітний ремонт – ремонт в новобудові – від 3500 грн / м²
Ціни на послуги

Укладання плитки на підлогу – 282 грн / м²
Укладання плитки на стіни – 300 грн / м²
Укладання ламінату – 92 грн / м²
Кладка газоблоку – 728 грн / м.куб.
Поклейка шпалер на стіну – 79 грн / м²
Монтаж бойлера – 767 грн / шт.
Послуги різноробочого – 600 грн / день
Монтаж плінтуса – 48 грн / м. Пог.
Установка розетки – 57 грн / шт.
Монтаж гіпсокартону на стіну – 143 грн / м²
Цементна стяжка підлоги – 133 грн / м²
Фарбування стелі – 72 грн / м²
Машинна штукатурка стін – 159 грн / м²

 

Поклейка шпалер, фарбування стель і стін, послуги малярів

Поклейка шпалер на стіни від 60 грн / м²
Поклейка шпалер на стелю від 70 грн / м²
Фарбування стель від 60 грн / м²
Фарбування стін від 50 грн / м²
Поклейка багетів від 40 грн / м. Пог.
Фарбування багетів від 30 грн / м. Пог.

 

Поклейка шпалер на флізеліновій основі (ширина 1,06) – 40 грн / м²
Поклейка шпалер на флізеліновій основі з підженемо ресунком (ширина 1,06) – 45 грн / м²
Поклейка шпалер на флізеліновій основі (ширина 0,53 см) – 45 грн / м²
Поклейка шпалер на флізеліновій основі з підженемо ресунком (ширина 0,53 см) – 50 грн / м²
Поклейка шпалер на паперовій основі – 50 грн / м²
Поклейка шпалер на паперовій основі з підженемо ресунком – 55 грн / м²
зняття старих шпалер – 10-15 грн / м²
Поклейка багета – 40 грн / м. Пог.
фарбування стелі – 40 грн / м²
грунтовка стін – 8 грн / м²

 

Електромонтажні роботи в:

квартирі
котеджі
офісі
каркасному будинку
дерев’яному будинку
новобудові
Використовуємо тільки надійну автоматику Hager (Німеччина), Eaton (США), а не китайську.
Прокладку проводки здійснюємо перевіреними кабелями Одескабель і ЗЗЦМ.

Працюємо професійними інструментами:

штроборез Bosch
пилосос Karcher – для прибирання пилу від штроборіза
перфоратори Bosch

Телефонуйте!

Виїзд майстра в будь-який район безкоштовно!

Не платіть зайвого. Завжди звіряйте ціни з нашим сайтом.

Чи не знайшли цікавлять Вас розцінки? Зателефонуйте нам за контактними телефонами, ми з радістю відповімо Вам на всі Ваші запитання!

Ціни на ремонт квартир в Києві

Вкладаючи особисті кошти в певні заходи, людям властиво проходити крізь етапи сумнівів з пошуками альтернатив. Так народжується зважене, обдумане з різних точок рішення. Все це в рівній мірі відноситься і до необхідності відремонтувати своє житло, зробити квартиру або будинок унікальним та індивідуальним, ще більш затишним і улюбленим.

Підготовка до ремонту

Помилки при витратах на ремонт тим більше неприпустимі, що він робиться не на один рік. Досить тривалий період нічого не повинно відклеїтися і зламатися, фарби повинні радувати, а не тьмяніти. Вкладаючи кошти в ремонт, всі хочуть чіткості в питаннях:

  • За що потрібно платити.
  • Чому саме таку суму.
  • Яким буде підсумковий результат.
  • Які гарантії якості робіт дають їх виконавці.

При зверненні в нашу компанію ви ще на етапі підготовки до ремонту отримаєте відповіді на ці питання. А також вичерпну професійну консультацію щодо вибору оздоблювальних матеріалів, їх вартості та якості, можливості отримати знижку і альтернативними варіантами. Після консультації ви будете мати повне уявлення про те, на що витрачені гроші. І отримаєте гарантії якості на всі види робіт після того, як буде підписаний Договір з нашою компанією.

Періодичність ремонтних робіт

Необхідність ремонту виникає періодично. І підставою для неї служать два основних види причин:

  1. Технічні, що виникають, коли перестають функціонувати частини конструкцій і комунікацій, коли потрібно їх відновлення або повна заміна.
  2. Стилістичні, пов’язані з необхідністю освіження інтер’єрів, внесення косметичних змін і додаткового затишку. Зазвичай такі косметичні ремонти проводяться кожні 5-10 років.

Деякі люди відкладають ремонтні роботи тільки через побоювання, що вони затягнуться, доведеться довго терпіти пов’язані з цим незручності. Або що вартість ремонту буде рости по ходу виконання робіт. Але такі стереотипи помилкові і часто пов’язані з досвідом звернення до псевдоремонтнікам, а не до професіоналів.

Наші переваги

При зверненні в нашу компанію обумовлена ​​вартість ремонту залишиться незмінною по ходу робіт, які будуть проведені в максимально стислі терміни. У нас професійна команда майстрів, здатна оперативно завершити ремонт будь-якої складності обсягу – косметичний, капітальний або локальний.

Наші майстри виконують запланований обсяг робіт до кінця, ніяких інших фахівців запрошувати не буде потрібно. Наші ціни завжди радують клієнтів можливістю економити без шкоди для якості ремонту. Ми дбаємо не тільки про внутрішню обробку, але і про ваш сімейний бюджет.

З чого складається вартість ремонту

Розцінки завжди знаходяться в залежності від обсягів і складності, специфічності ремонтних робіт. При капітальних ремонтах і виконанні під ключ вони більш вигідні для клієнтів, так як враховується повний комплекс ремонтних послуг і обсяг. Попередня вартість буде озвучена при контакті з нашим фахівцем.

Більш конкретними суми стануть після виїзду на місце для визначення фронту робіт і умов. Перед проведенням розрахунків клієнти будуть проконсультовано про вартість обраних матеріалів і більш бюджетних альтернативні варіанти. Вартість робіт по ремонту квартир у нас фіксована і включена в прайс-лист по окремих позиціях.

З них складається підсумкова ціна, яка ніколи не змінюється довільно в бік збільшення. Все, що було погоджено під час підписання Договору, залишається в силі. Якщо виникають додаткові труднощі в ході робіт або непередбачені, що вимагають нових витрат обставини, замовник буде своєчасно про них поінформований. Ціна ремонту може змінюватися тільки за взаємною згодою після обговорення ситуації, що виникла.

У нашій фотогалереї є добірка найбільш успішних проектів з числа виконаних. Шляхом перегляду можна не тільки отримати уявлення про рівень і форматі послуг компанії, як виконання, а й почерпнути ідеї для оформлення сучасних інтер’єрів. Ми також готові надати всебічне сприяння в розробці індивідуальних дизайнерських рішень.

Ремонтні бригади нашої компанії готові до втілення ексклюзивних задумів і до виконання капремонту, косметичного оновлення інтер’єру або локальних робіт у вашій квартирі. Досить зв’язатися з нами будь-яким прийнятним способом, щоб отримати орієнтовний розрахунок вартості вашого домашнього ремонту.