Укладання підлогових покриттів, монтаж підлоги (лінолеуму, ламінату, паркету, ковроліну) Київ

Укладання підлогових покриттів – важливий і складний процес, адже від цього залежить не тільки естетичний вигляд кімнати, складу або офісу, але зручність переміщення по ній. Тому так необхідно, щоб монтаж підлогових покриттів проводився професіоналами з використанням тільки якісних інструментів і будівельних матеріалів. Наша компанія пропонує послуги укладання, монтажу й демонтажу підлогових покриттів (Київ та область), а також послугу виїзду майстрів по території України.

Фахівці компанії виконають демонтаж підлогових покриттів будь-якої складності. Зверніть увагу, що послуги демонтажу проводяться нашими фахівцями тільки після подальшого замовлення послуг з укладання.

Для невеликої площі до 25м2, мінімальна вартість монтажу і демонтажу становить 700 грн. Вартість послуг не включає ціну підйому матеріалів на поверхи, вивезення сміття і перенесення меблів. Виїзд майстрів за межі Києва і по території України обговорюються окремо.

Звертаючись до наших майстрів, ви зможете вибрати підлогове покриття, яке бездоганно підійде для вашої кімнати, і буде радувати вас день у день.

 

Яке б Ви не прийняли рішення при виборі підлогового покриття, пам’ятайте тільки одне: для того щоб продовжити термін його експлуатації і багато років не думати про його заміну, обов’язковою умовою є виготовлення стяжки.

Паркетна дошка виділяється своєю розкішшю і довгим терміном служби. Ламінат невибагливий в догляді, не боїться зносу і інтенсивного використання. Лінолеум – самий вологостійкий, простий у догляді, для його укладання не потрібно мати ідеально рівну основу.

Послуги з укладання підлогових покриттів

  • Укладання ламінату.
  • -Укладання натурального дерев’яного паркету.
  • -Укладання готової паркетної дошки.
  • -Настілка лінолеуму і ковроліну.
  • Тепло-звуко-ізоляція підлоги.
  • Монтаж стяжки (нівелірна стяжка, бетонна стяжка).
  • -Армірованіе статі.
  • Монтаж системи «Тихий підлогу».