Монтаж підвісних стель з гіпсокартону, пластикових панелей, натяжні стелі Київ

 

Види підвісних стель
гіпсокартонні потолки;
стелі Армстронг;
стелі Грильято;
касетні стелі;
клейові стелі;
натяжні стелі;
рейкові стелі.

Підвісна стеля – це конструкція, яка сьогодні прикрашає велика кількість сучасних приміщень. Завдяки своїм функціям, така стеля може забезпечити виконання безлічі важливих функцій, а також привнести особливу естетику в інтер’єр. Правда, питання його установки у багатьох викликає труднощі. Воно й не дивно, адже монтаж підвісної стелі відрізняється певними складнощами, пов’язаними з матеріалами і використовуваними інструментами. Для того щоб кінцевий результат зміг вас порадувати, найкраще довіряти подібну задачу професіоналам. Фахівці зможуть встановити навісну конструкцію таким чином, що вона прослужить багато років на благо інтер’єру кімнати.

Установка підвісної стелі: ціна і особливості її утворення

Вартість послуги з установки навісний конструкції буде залежати від складності самої стелі, матеріалів, які при цьому використовуються і ваших побажань. Наприклад, якщо мова йде про багаторівневому стелі, то установка підвісної стелі такого роду обійдеться набагато дорожче, ніж звичайного. Ще один фактор утворення ціни на послугу – рівень кваліфікації виконавців. Установка підвісної стелі – фото досвідченіше вони будуть, тим дорожче вам коштуватиме монтаж. Правда, заощаджувати на цьому не рекомендується, інакше ви можете отримати в результаті не дуже надійну і довговічну в плані експлуатації конструкцію.

Як встановити навісну стелю?

Як правило, для цього використовують листи гіпсокартону. Звичайно, це може бути і спеціальне полотно з поліхлорвінілу, але тоді це буде натяжна стеля, а не підвісний. Для того щоб надати своєму стелі певні властивості, варто ретельно поставитися до вибору самого гіпсокартону. Найкраще віддати перевагу матеріалу з підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень і дії вологи.

Монтаж підвісної стелі Київ: вигідність рішення

Використання подібної конструкції не тільки надає особливої ​​естетичної привабливості приміщенню, а й забезпечує виконання безлічі корисних властивостей. Наприклад, за допомогою підвісної стелі можна приховати комунікації і нерівності стельового покриття. Також він забезпечує додатковий рівень шумоізоляції.